KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14409106

nr 1440 9106

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tusch, Studie. Signerad. Bildmått: 29x19 cm, yttermått inklusive ram: 31x21 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:27:30

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas